صندلی مدرن

صندلی های کلاسیک و مبلمان راحتی شیک

صندلی های کلاسیک و مبلمان راحتی شیک و ترکیبی از میزها در وسط و مبلها در امتداد سالن یک مثال کلاسیک راحتی است. این طرح طراحی صندلی رستوران هرگز قدیمی نمی شود. فقط سبک صندلی ها و مبل های راحتی تغییر می کند وبرای  جلسات رسمی و همچنین دورهمی  خانوادگی مورد علاقه است.

فست فود / کافه: هنگامی که مشتریان شما به زودی برای گرفتن یک وعده غذایی سریع می آیند، این طراحی صندلی رستوران با میزهای ثابت باید اولویت شما باشد. این بیشتر برای غذاهای فوری ترجیح داده می شود و بسیار راحت  است

نیمکت: طراحی رستوران با نیمکت ها برای گروه سنی جوان تر است یا ترکیبی با افراد دیگر. بسیاری ازافراد از فضای باز برای آرامش  در آن جا وقت می گذرانند. بعضی از مردم دوست دارند هنگام غذا خوردن میز ونیمکت بهشون آرامش بده ، این میزها  و نیمکت ها به خوبی به آنان آرامش میدهند.

میزهای  کوچک: صندلی های بلند در کنار میزهای کوچک با کوسن، یک طرح مناسب برای رستوران غیر رسمی است.

سه نوع صندلی رستوران وجود دارد.یکی صندلی ثابت است و اغلب در مقابل یک دیوار است، شما می توانید غرفه های ثابت ایجاد کنید و از صندلی های ثابت استفاده کنید. صندلی های سنگین تر هستند می توانند به کف آسیب برسانند، بنابراین برای حفاظت چیزی در نظر بگیرید. صندلی های شل وسبک تر  قابل حمل و آسان تر برای حرکت در اطراف، و دارای انعطاف زیاد.

شما باید صندلی و مبلمان راحتی با دوام و راحت داشته باشید. لازم نیست به عنوان یک رستوران صمیمی تر به نظر برسد –در واقع شما باید اطمینان از صندلی و مبلمانتان داشته باشید

طراحی صندلی رستوران

صندلی در یک رستوران تمایل بیشتری به راحتی دارد بنابراین به طور کامل باید خوب ساخته شود. اکثر رستوران ها دارای یک صندلی ثابت هستند، چه درکنار  دیوار و چه در کنار میزهای جداگانه. یک جایگاهی برای مناطق خصوصی رزرو شده وجود دارد، بنابراین شما ممکن است بخواهید به این  مناطق خصوصی با استفاده از صندلی و مبلمان راحتی اهمیت بدهید.ما برای طراحی صندلی و مبلمان راحتی شما از فوم سخت و پارچه های نرم و ضد آب در رنگهای مختلف استفاده میکنیم.

طراحی صندلی

بارها  تمایل زیادی به همکاری دارند، با گروههای بزرگی از مردم که مایل به همکاری هستند. طراحی صندلی باید همچنین رویدادهای خاصی را در نظر گرفته باشد، مانند موسیقی زنده. بنابراین طرح صندلی باید اجازه دهد تا مردم یک دید کلی از صحنه داشته باشند

همانطور که همیشه، طراحی صندلی و مبلمان راحتی رستوران یک چیز پیچیده است اگر شما در زمان کوتاه هستید یا نیاز به داشتن یک طراح داخلی حرفه ای دارید، با ما تماس بگیرید. ما دوست داریم کمک کنیم که شما و مشتریانتان شاد باشید.

در هنگام انتخاب صندلی هاو مبلمان راحتی  رستوران چهار فاکتور وجود دارد

طراحی رستوران در ذهن داشته باشید

هنگام انتخاب صندلی و مبلمان راحتی ، اندازه فضای مورد نظر خود را تعیین کنید. صندلی و مبلمان راحتی جداگانه بهتر است با رستوران های مجلل، در حالی که غرفه یا نیمکت برای ناهار خوری مناسب است. اطمینان حاصل کنید که صندلی ها و مبلمان راحتی را جوری قرار دهید که جایی برا راه رفتن و راحتی مشتریان باشد

تنظیم بودجه صندلی و مبلمان راحتی

ضروری است که شما تعیین کنید که چقدر می توانید برای  صندلی و مبلمان راحتی صرف کنید. اگر تصمیم به خرید صندلی ها و مبلمان راحتی مورد استفاده دارید هزینه های لازم را در نظر بگیرید.

فروش صندلی های تجاری

اگر چه شما ممکن است برخی از موارد غیر تجاری را به موارد  تجاری خود ترجیح دهید، به یاد داشته باشید که صندلی هایتان باید چندین سال نگه داشته شوند. مبلمان تجاری طراحی شده است برای حفظ سایش و پارگی و استفاده مکرر؛ بنابراین، شما بیشتر برای آن باید پول پرداخت کنید.

قطعات قابل نگهداری را به راحتی در نظر بگیرید

با توجه به تعداد زیادی از مشتریان که هر روز وارد و خارج از رستوران می شونند نمیتوانید  صندلی ها و مبلمان راحتی را گاهی اوقات از آنجا خارج کنید. از آنجایی که شما زمان لازم برای تمیز کردن دقیق ندارید، صندلی ها و مبلمان راحتی را انتخاب کنید که می توانید به راحتی آنها را با یک پارچه پاک کنید. ؟

انتخاب صندلی های رستوران برای کسب و کار جدید شما یک فرایند هیجان انگیز و با ارزش است. ما می دانیم که تجهیزات، فن آوری و محصولات مهم مانند صندلی و مبلمان راحتی  برای موفقیت رستوران شما مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کمک به رستوران شما ، با ما تماس بگیرید.

Similar Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *