دکوراسیونی دنج برای نشیمن

اولین انتظاری کخ هر میهمان از یک فضای نشیمن، چه در منزل و چه در هتل دارد، جو آرامی است که باید در این فضا حکم فرما باشد.بنابر این بهتر است دکوراسیون این فضا به گونه ای باشد که به واسطه، چیدمان، محیط صمیمی و جذابی را ایجاد نماید.

در این بخش چند تکنیک برای رفع معضل های متداول چیدمان اتاق در اختیار شما قرار می دهیم:

اتاق های بزرگ

اگر فضایی که به نشیمن اختصاص دارد، خیلی بزرگ است می توان آن را به بخش های مختلفی تقسیم کرد و برای هر بخش چیدمانی با مبلمانی مجزا در نظر گرفت. به عنوان مثال می توان یک طرف را به بخش سرگرمی اختصاص داد و در آن یک صفحه نمایش LCD قرار داد. در قسمت دیگر اتاق می توان شومینه را قرار داد یا آن از به عنوان هسته مرکزی اتاق بهره گرفت و صندلی ها را به گونه ای دور آن چید که همه رو به شومینه باشند و از گرما و زیبایی شعله های شومینه لذت ببرند.فقط باید دقت داشته باشید که نحوه چیدمان باید از انسجام کلی برخوردار باشد به عبارت دیگر دکوراسیون اتاق به گونه ای نباشد که ارتباط افرادی که در مناطق مختلف نشسته اند با هم قطع بشود و امکان گفت و گو با هم را از دست بدهند.

اتاق های کوچک

اگر فضایی که به نشیمن اختصاص دارد، خیلی کوچک است، اولین کار پرهیز از قرار دادن هرگونه وسیله با کاربرد اندک است. این کار فضای کافی برای چیدمان مناسب مبلمان را در اختیار شما قرار می دهد علاوه بر این مطمئن باشید که اتاق نشیمن در هم و شلوغ بذای هیچ کس راحت نیست و کسی در آن احساس آرامش نخواهد کرد.

Similar Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *