مشکل انتخاب صندلی در کافی شاپ ها

مشکل انتخاب صندلی است

انتخاب صندلی  مشکلی  است که متوجه بشید چه چیزی به صندلی ها و میزها می آیند.بیش از هزاران ترکیب وجود دارد.چگونه میتوانید میزها و صندلی هایی را که نیازهای شما را براورده میکنند را انتخاب کنید؟ ما این سوال را به طراح داخلی سپردیم.

زمانیکه میزها و صندلی ها  قطعات کاربردی مبلمان بودند  مدتها طول کشید که  طراحان داخلی در چند سال اخیر آن را به یک رشته کامل تبدیل کنند. بسیاری از افراد برای انتخاب گزینه ها از طراحان داخلی کمک میگیرند.

حتی اگر ما میزها و صندلیهایمان را به خودمان اختصاص دهیم، ما نیز از زمان طراحی به یک طراح داخلی احتیاج داریم.و برای تزیین داخلی با آنها تماس میگیریم.

میز نقش مرکزی را دارد.هنگامی که یک میز را انتخاب می کنیم، باید توجه داشته باشیم که چگونه از آن استفاده می کنیم و چرا.

در حال حاضر انتخاب  بسیار گسترده ای از صندلی ها در بازار وجود دارد. ما یک مدل خاص را انتخاب می کنیم تا بتوانیم به یک “اثر” یک اثردیگر بدهیم.

در یک سبک قدیمی داخلی، ما می توانیم تصمیم بگیریم که با قرار دادن یک مدل کلاسیک صندلی با پایه های چوبی،آن را به یک اثر تبدیل کنیم. یا برعکس با انتخاب یک مدل بسیار مدرن با پایه های فلزی. ما همچنین می توانیم با ترکیب  رنگ ها،انتخاب فوق العاده ایی داشته باشیم  امکانات زیادی وجود دارد

یک صندلی با چرم طبیعی و رنگ  دلخواه شما انتخاب بهتری است و همچنین  رنگ های تیره یک حس دلپذیر به شما می دهد

یک صندلی سبک با خطوط راست: به نظر من ترکیب صندلی با پارچه هایی با رنگ های ساده و با پایه های فلزی انتخاب بهتری است.

این همیشه آسان نیست که از یک کاتالوگ استفاده کنید که یک تغییر به یک میز یا صندلی بدهید. به همین دلیل ما ایده هایی به  شما میدهیم  برای  تغییر رنگ میز یا صندلی ویا  پایه ها .

علاوه بر این شما میتوانید بسیاری از ایده های خود را برای انتخاب میز و صندلی با ما در میان بزارید.

Similar Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *