روکش پلی وینیل کلراید(PVC)

ورقه ای متشکل از لایه های پلی وینیل کلراید لایه آستری و لاکهای متفاوت با طرح، رنگ و پرداخت های متنوع به صورت مات یا براق است. این روکش ها براساس نوع مصرف در ابعاد متنوع به ضخامت های ۲/۰ تا ۳ میلی متر ساخته می شوند. اینروکش با استفاده از چسبهای گرمانرم(اتیل وینیل استات) و پلی وینیل استات روی اوراق فشرده چوبی مسطح و براز خورده(طرح دار) پرس می شود.

این نوع روکش ها برای ساخت نوار لبه ساده و پشت چسبدار، روکش پروفیل، نوار لبه فرز خورده و روکش سطوح ابراز خورده کاربرد دارند. این نوع روکش هادر مقایسه با انواع ذکر شده دارای پایداری کمتری بوده و نسبت به اجسام داغ، مواد شیمیایی، اشیاء برنده و سایش مقاومت کمتری دارند.

این نوع روکش ها بصورت رول بسته بندی می شوند و یکی از مزیتهای آن ها انعطاف و فرم پذیرایی بسیار بالای آن ها بوده و برای روکش کردن سطوح منحنی، لبه های ابزار خورده(گرد و یا زاویه دار) متناسب با محل استفاده بکاربرده می شوند.

این روکش با استفاده از چسبهای گرمنرم(اتیل وینیل استات) و پلی وینیل استات روی اوراق فشرده چوبی مسطح و ابزار خورده (طرح دار)پرس می شود.

این نوع روکشها بصورت رول بسته بندی می شوند و یکی از مزیتهای آنها انعطاف و فرم پذیری بسیار بالای آنها بوده و برای روکش کردن سطوح منحنی،لبه های ابزار خورده(گرده و یا زاویه دار)متناسب با محل استفاده بکار برده می شوند.

Similar Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *