Cover

.

طراحی این اتاق زیبا بر عهده خانم بوده و او برای آراستن اتاق خواب خود دو رنگ ملایم آبی و شیری را انتخاب کرده است. از آن جا که صندلی ها گلدار بود و او نمی خواست آن ها را عوض کند، سعی کرد بقیه لوازم و طرح ها را با آن هماهنگ کند. بدین منظور به کمک یک استاد کار نقاش، لوازم چوبی از جمله تخت خواب قدیمی و میزهای کوچیک را به رنگ شیری درآورد، زیرا رنگ هایی مثل کرم و شیری تقریبا با هر نوع دکور و همچنین صندلی گلدارهمخوانی پیدا خواهند کرد. سپس پارچه هایی متناسب با نقش صندلی گلدار تهیه کرد. کمد لباس در گوشه اتاق از ابتدا کرم رنگ بود و به عنوان بوفه استفاده می شد، اما این خانم با یک طرح ابتکاری پرده هایی درون آن نصب کرد و به جای کمد لباس در اتاق خوابش از آن استفاده کرد.

او می گوید اگر شما نیز می خواهید در اتاق تان هماهنگی به وجود آورید همیشه به هنگام خرید صندلی و اثاثیه تکه ای از پارچه یا کاغذ دیواری مورد نظرتان یا حتی عکسی از آن ها را به همراه داشته باشید تا بتوانید وسایل دیگر را متناسب با آن بخرید.

با وجود پرده های دو رنگ و صندلی کم رنگ این اتاق خواب دیگر چیزی کم ندارد به جز گل های تازه روی پاتختی و تاقچه بخاری دیواری.

Similar Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *