اندازه رستوران

زمانی که یک کافه کوچک دارید، ممکن است بخواهید جای صندلی انتخاب کنید، حداقل دارای غرفه‌های بیشتر از و صندلی هستند. هدف شما افزایش تعداد افرادی است که در کافه شما هستند، بنابراین غرفه‌های زیادی می‌توانند انتخاب خوبی باشند. صندلی، چهارپایه، یا شاید couches برای خرید.

تم کلی رستوران و طراحی

آیا شما یک موسسه تغذیه عادی ازجمله یک رستوران کوچک یا رستوران‌دارید؟ در این صورت، صندلی که شما انتخاب می‌کنید باید با این نوعتم متناسب باشد. درصورتی‌که رستوران بسیار زیبایی دارید (مانند یک موسسه تغذیه خوب)، در این صورت صندلی و صندلی شما باید این موضوع را آشکار کنند – باور کنید شیک، سنتی و براق چوب با پدهای cloth شیک یا شاید صندلی.

امور مالی‌تان

یک عنصر دیگر که باید در نظر بگیرید این است که معمولاً بودجه‌تان صرف هزینه کردن می‌شود. ممکن است شگفت‌زده شوید از اینکه بفهمید قیمت مایحتاج قهوه‌خانه مانند صندلی، غرفه، چهارپایه، و couches واقعاً می‌تواند به‌سرعت به آن اضافه شود. اگرچه شما یک صندلی به‌وضوح طراحی کرده‌اید، می‌توانید آن را به کافه خود وصل کنید، یا شاید یک نسخه مقرون‌به‌صرفه دیگر اجرا کنید؟ پس باید برای آخرین بار ایجاد شوند. خوشبختانه، گزینه‌های نیمکت کافه متعددی وجود دارند که ممکن است به‌صورت آنلاین به دست آیند که شامل یک قیمت عالی است، به‌خصوص اگر شما به جرم و یا به ترتیب به جرم دست پیدا کنید.

Similar Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *