مبل یک احساس طبیعی خنک دارد, با سبک شبانی یا جنوب شرقی آسیا که به ویژه مناسب است. برای بالکن یا سالن استراحت اتاق نشیمن مناسب‌تر است.

مبل زیبا , با احساس گرم و راحت, مناسب‌تر برای اتاق‌خواب, مطالعه با آن. در عین حال مبل بافت نرم, احساس زیبایی به شما می‌دهد, می‌توانید کیفیت اتاق را افزایش دهید.

مبل چرمی تک صندلی, همیشه احساس آرامش و متانت و آرامش می‌کند. سبک آمریکایی مناسب‌تر است. برای جو ایجاد فضای پایدار از اتاق, اما می‌تواند تاثیر بسیار خوبی داشته باشد.

یک مبل مناسب مبل که معمولاً در فضای باز استفاده می‌شود, مانند حیاط, تراس با آن. می‌تواند به عنوان خنک در فضای باز استفاده شود, از بقیه قسمت‌های اصلی لذت ببرد, به طوری که مالک خانه خودشان به راحتی از زیبایی لذت ببرد.

صندلی تفریحی با فضا:

به طور کلی, در موقعیت‌های رسمی‌تر, نشستن شخص بسیار ساده است, افراد بیشتری دوست دارند در مقابل صندلی بنشینند تا مکان ” کم‌عمق “. با این حال, اگر در خانه استراحت کنید, حالت ممکن است عمیق‌تر بنشیند, تمام افراد به صورت یک صندلی.

ارتفاع صندلی به طول صندلی مربوط می‌شود. علاوه بر صندلی بالای صندلی, ارتفاع صندلی نیز زیاد اغراق‌آمیز نیست, اما اگر قد کوتاه یا کودکان خردسال در خانه وجود داشته باشد, باید آن را در نظر بگیرید.

علاوه بر انتخاب یک صندلی تاشو, چهار پایه, اما یک صندلی با ارتفاع کم و یک صندلی راحت را انتخاب کنید, در این زمان ممکن است بخواهید پشت صندلی عالی را انتخاب کنید, این بار نیز می‌توانید ببینید که آیا ارتفاع پشت گردن, گاهی اوقات در گردن در نزدیکی صندلی قرار دارد یا نه.

Similar Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *