اول, چرم را شناسایی کنید

مبل لابی هتل چرم است, مهم‌ترین چیز استفاده از چرم است. مبل زیبای هتل با مبل چرمی تقریباً از چرم گاو استفاده می‌کند, همراه با مهارت بسیار ماهرانه, طراحی عالی, و برجسته کردن سلیقه. بنابراین, لوازم داخلی درست و غلط, خوب یا بد, تعیین کیفیت مبل هتل چرم است.

شناسایی جنس چرم و مواد ساخته‌شده, به ظاهر پایه چرمی, مواد مصنوعی پایه دارد. و بعد لمس کردن دست انسان, حس بسیار قوی پلاستیک, براق و درخشان, لمس احساس سرما, لمس و لمس نرم و بدون احساس خنک است. با شست قسمت ضخیم‌تر محصول نهایی, در انگشت شست حول چرم, بسیاری از الگوهای کوچک, یکنواخت, انگشت شست باز می‌شود, الگوی ناپدید می‌شود; و مواد ساخت انسان ممکن است خطوط درشت, بلند کردن انگشت شست, الگوی ناپدید نشود, و نشان می‌دهد که لایه سطحی ماده و لایه زیرین شبکه فاقد آن است. بخش سوم, بخش درم, ترکیب‌بندی الیاف نامنظم است, و پوست را با ناخن‌های خود پس از پارگی الیاف جدا می‌کند, برای چرم, قسمت‌های مختلف بافت, نامنظم, بوی بینی, و بوی چرم مصنوعی پلاستیک یا لاستیک, بافت قسمت‌های مختلف یک قانون.

دوم, به اسکلت مبل هتل چرمی نگاه کنید

اسکلت مبل به طور مستقیم به زندگی کاناپه و تضمین کیفیت مربوط نیست. یک مجموعه خوب از زوج‌ها باید به صورت مربعی درهم گره خورده شوند. البته, قاب چوبی که داخل مبل پنهان است نمی‌تواند آن را ببیند, ما می‌توانیم مبل راحتی کاناپه را حس کنیم, اگر با تخته بسته‌بندی, تخته لایه به مبل سبک, چوب جامد نسبتاً سنگین است, می‌توانید روی کاناپه بنشینید و سفتی را احساس کنید. بررسی اسکلت مبل روش خاص این است که یکی از سه کاناپه را بلند کنید, توجه کنید به زمانی که آسانسور از روی زمین فاصله دارد.

سوم, به پر کننده مبل لابی هتل چرمی نگاه کنید.

پر کردن مبل عمدتاً اسفنج, اسفنج با بمب‌های زیر بالا, فوق‌العاده الاستیک و نرم است. باید بنشیند و احساس راحتی کند. در عین حال, اگر به وضوح حضور چوب را احساس کردید, می‌توانید به کاناپه تکیه دهید, سپس ثابت کنید که مجموعه مبل پر کننده مبل بالا نیست, انعطاف‌پذیری کافی نیست. فشار دادن به قاب چوبی مبل نیز به پوشیدن ژاکت مبل و کاهش طول عمر مبل سرعت می‌بخشد.

چهارم, انعطاف‌پذیری مبل لابی هتل را بررسی کنید.

روش خاص این است که به بدن اجازه دهید روی کاناپه رها شود, بدن حداقل پشتی مبل بیش از چند بار بازتاب می‌یابد تا اطمینان حاصل شود که این مجموعه از کشش مبل خوب است و عمر خدمت طولانی‌تر خواهد بود.

پنج, به جزئیات مبل لابی هتل چرمی نگاه کنید.

مجموعه‌ای از کیفیت کاناپه خوب است یا بد, بازتاب جزئیات آن آسان است. این که آیا این کار خوب است یا نه. شما می‌توانید بالش مناسب زیپ, مشاهده و لمس کردن داخل پوشش و پر کردن پرکننده را باز کنید; مبل را بلند کنید تا ببینید که آیا کف دسته, پاها صاف, درمان سطحی صاف, پاها در کف پاها هستند یا خیر. مبل خوب, کیفیت جزئیات آن هم خوب است.

Similar Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *