از زمان افتتاح در سال ۱۹۹۳ ، موزه گشت و گذار ملی استرالیا مکانی بوده است که عمل و میراث موج سواری در آن تجلیل و بزرگداشت می شود. در ابتدا ذهنیت خوانندگان پیشگام تورک پیتر تروی ، ویک تانتائو و آلن رید ، ترکیب Surfing استرالیا ، صنعت گشت و گذار Torquay و کمیسیون منطقه ای ژئولونگ این ایده را به واقعیت تبدیل کردند.

این موزه با نمایش دائمی رنگارنگ و هیجان انگیز از مجموعه فوق العاده ای از هنرهای تفریحی ، آثار باستانی و یادگاریهای مهم گشت و گذار ، میراث گشت و گذار خارق العاده استرالیا و فرهنگ غنی ساحلی را گرامی می دارد. همچنین تاریخچه گشت و گذار و کمک های استرالیا را ترسیم می کند.

در سواحل شرقی استرالیا قرار دارد. خوبی این ساحل به این است که در آن خبری از امواج سهمگین نیست و دلیلش هم صخره های مرجانی ای است که در سمت راست ساحل قرار گرفته اند. پا به این ساحل زیبا که بگذارید هه جور امکانات رفاهی مثل دوش، سرویس بهداشتی، کیوکس هایی برای خرید غذا و قهوه برایتان فراهم است، ساحل رستوران معروفی به اسم «بیت هاوس» دارد که در آن می توانید با غذاهای دریایی حس بودن در کنار ساحل را لذت بخش تر کنید. کمی آنطرف تر مسیری سرسبز به چشم می خورد که با قدم زدن در آن مناظری تماشایی از سواحل شمالی هر لحظه در جلوی چشمانتان خودنمایی می کنند. ساحل شلی یکی از دو ساحل شرقی استرالیاست که نمایی به سمت سواحل غربی دارد.

گشت و گذار ملی استرالیا (لینک موزه)

منبع :artsandculture.google.com

Similar Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *