رودخانه ای وسیع در مقابل شاخه ای از آن

اگر طراحی دکور را یک رودخانه در نظر بگیریم، طراحی فقط انشعابی از این رودخانه تلقی می‌شود. این به معنای کم بودن ارزشِ کارِ طراح مبلمان نیست و هدف تشبیه تفاوت دنیای طراح دمور و طراح مبل می‌باشد.

  • طراح مبل، باید دانش کامل‌تری از زمینه‌های مختلف طراحی، کیفیت، الگوهای رنگ، انتخاب پارچه و حتی تجارت داشته باشد، در حالیکه طراح دکور لزوماً نیاز نیست راجع به تجارت اطلاعات زیادی داشته باشد.
  • طراحی دکوراسیون ، به طور کلی در همه‌ی قسمت‌های مختلف طراحی حضور دارد، در حالیکه طراحی دسته خاصی از مکان ها را در برمی‌گیرد.
  • طراح دکور برای عموم جامعه طراحی می‌کند و روند مد را تعیین خواهد کرد، درحالیکه طراح مبلمان رستورانی عمدتاً در طراحی مبل مناسب برای دسته های مختلفی از رستورانها و کافه ها تا ساندویچی ها، و حتی طراحی فضای سازمانی شرکت های مختلف صورت می‌گیرد.
  • طراحان مبلمان برخلاف طراحان دکوراسیون ، معمولاً با همکاری طراحان و یا مدیران اجرایی کار میکنند و به صورت شخصی کار نمی‌کنند.
  • بهترین طراح مبلمان و دکور رستورانها و فست فودها در ایران امیر اعرابی متولد تهران و فارغ التحصیل از یکی دانشگاههای معماری داخلی هست و با تجربه کامل و ۱۵ساله بسیار توانمند در این زمینه بسیاری از پروژه های رستورانی و خانگی و هتلی را به پایان رسانده .
Similar Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *